מי אנחנו

כמו כל אגדה קסומה גם הסיפור שלנו התחיל לפני יותר מ – 100 שנה בכפר קטן. שם נולד הטעם הנפלא שלנו שסוחף אחריו מאז מיליוני אנשים ברחבי העולם והפך את Müller לאחת המחלבות הגדולות והמובילות באירופה. אנחנו ב- Müller מאמינים שהדרך היחידה לייצר מוצרי חלב מצוינים היא לכבד ולהוקיר את היצרן הטוב ביותר בעולם – הטבע.

אנחנו ב- Müller אומרים תודה לטבע ומחפשים כל הזמן דרכים יצירתיות לחדש ולהעשיר את הטעמים הנפלאים שאנחנו מקבלים ממנו: המרקם הנפלא של חלב איכותי, הטעם העסיסי של הפירות, הפיתוי המתוק שבדבש, בשוקולד ובדגנים.

אנחנו ב- Müller מתחייבים להציב סטנדרטים גבוהים של מקצוענות ואיכות, להשתמש בחומרי הגלם הטובים ביותר שיש לטבע להציע ולשמור על בקרת איכות מחמירה במיוחד, הכל כדי להעניק לכם חווית חושים מפתיעה וייחודית בכל כפית וכפית.

שוק מקצועי

אחרי שאנחנו ב Müller אומרים תודה לטבע, אנו מחפשים דרכים יצירתיות לחדש ולהעשיר את הטעמים הנפלאים שלו: המרקם הנפלא של יוגורט קרמי ואיכותי, הטעם העסיסי של הפירות, והשילוב המושלם בין היוגורט לתוספות השוקולד, דגנים והפירות.
כל זאת, תחת סטנדרטים גבוהים של מקצוענות ואיכות, שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר שיש לטבע להציע ושמירה על בקרת איכות מחמירה במיוחד, הכול כדי להעניק לצרכנים חווית חושים מפתיעה וייחודית בכל כפית וכפית.

גם לכם, השפים, חשוב לנו להעניק מגוון רחב של פתרונות איכותיים המתאימים לבית העסק שלכם, בהם תוכלו להשתמש כחומר גלם ליצירת המנות המופלאות שלכם והן כמוצר מוגמר אהוב , יוקרתי ובינ”ל שיהיה מוערך מאוד על ידי הסועדים שלכם.
חשוב לנו לעבוד איתכם בשיתוף פעולה, על מנת לייצר את המוצרים הטובים ביותר, שיתנו לכם את המענה היומיומי עבור לקוחותיכם. כמו כן, נשמח לעזור לכם בבית העסק ולתת לכם תמיכה מקצועית בעולמות היוגורט.

רוצים ללמוד על מוצרינו ולחוות עוד ממגוון הדברים שאנחנו עושים בשוק המקצועי?

אצלנו האיכות מעל הכל

אנחנו ב Müller משקיעים את מיטב המשאבים במטרה לספק לקהל לקוחותינו מוצרים ברמת האיכות הגבוהה ביותר העומדת בכל דרישות הרגולציה הישראלית כמו גם בסטנדרטים הגבוהים של קבוצת Müller העולמית.

במחלבה מיושם תקן ניהול מערכת איכות ת”י ISO:9001:2008 וגם תקן ניהול מערכות בטיחות מזון ת”י ISO 22000. אישורי איכות ובטיחות מזון אלו ניתנים על ידי מכון התקנים הישראלי.

במחלבה פועלת מחלקת איכות וטכנולוגיה המורכבת ממהנדסי מזון וצוותי מעבדה מובילים בתחומם. כל מוצר חדש עובר בדיקות כימיות ובדיקות מיקרוביולוגיות מחמירות ובנוסף, פאנל הטעימה שלנו מאשר את המוצרים מבחינת הטעם טרם יציאתו לשוק.

כשרות המוצרים שלנו

כל מוצרי Müller מיוצרים תחת כשרות בד"ץ העדה החרדית- חלב ישראל ובהשגחת הרבנות המקומית נתיבות

מוצרי Müller Froop מיוצרים תחת הכשרות המהודרת של בד”צ איגוד הרבנים בראשות הרב ווסטהיים ובהשגחת הרבנות המקומית נתיבות.

משגיחי הכשרות של המחלבה מלווים באופן יומיומי, את תהליכי הייצור משלב החלב הגולמי ואישור חומרי הגלם ועד למוצר הסופי הארוז.

גם קווי הייצור של מפעלי Müller בחו”ל עברו הכשרה מיוחדת והרבנים משגיחים ומבקרים בהם ונמצאים איתם בקשר רציף כדי לוודא עמידה בדרישות הכשרות.