כשאנו מתמודדים עם החשק למשהו קטן לנשנש או חווים עוד יום אינטנסיבי – מולר רייס (מעדן האורז במבחר טעמים, שתוכלו למצוא רק במולר!) פוגש אותנו בכל נקודה ביום.
דוגמאות? הנה כמה מהן על קצה הכפית…

 

כשרוצים קצת לגוון

מולר רייס הוא מעדן אורז – בלעדי למולר. המעדן מגיע במגוון רחב של טעמים: שוקולד, שוקולד דובדבן, תות, תפוח וקינמון וגם במתיקות עדינה. מה עושים עם כל הטוב הזה? מגוונים! בכל יום אפשר לבחור ליהנות מטעם אחר.
עכשיו רק נותר להחליט איזה מולר רייס בוחרים היום…

 

כשבא לנו להיות נוסטלגים

פודינג האורז המסורתי היה (ונשאר) מעדן במשפחות רבות. בין אם במסגרת חגיגה משפחתית או פשוט כקינוח, צמד המילים האלו ישר מעורר באפינו את הריח המיוחד של החלב המתבשל בסיר על הכיריים.

במטבחים המסורתיים, פודינג האורז הוכן על ידי אימהות וסבתות לבני המשפחה. לא פלא אם כך, שרק המחשבה עליו מעוררת פרץ של נוסטלגיה. אם נרצה לחזור לילדותנו ככה סתם בתוך קצב החיים המהיר, אפשר לזנוח לרגע את הסיר המבעבע על הכיריים, ופשוט לאכול מעדן מולר רייס. הזכרונות המתוקים מגיעים כבר עם הכפית הראשונה.

 

כשהרעב תוקף – בקטנה

לנשנש משהו קטן? או לאכול משהו קצת יותר משביע? זו דילמה שרובנו (על מי אנחנו עובדים?! כולנו!) מתמודדים עימה במהלך היום. לא תמיד יש זמן לארוחה גדולה ומשביעה, אבל גם אין לנו את הרצון לפתוח שוב ושוב את המקרר. מעדן מולר רייס "סוגר את הפינה" הזו: הוא נהדר כארוחת ביניים, לא מצריך הכנה מיוחדת (פשוט להוציא מהמקרר ולקחת איתנו) ומאפשר לנו להישאר שבעים בקלילות.

 

ברגעים של סטרס

לפעמים כל מה שמתחשק לנו זה ליהנות מהדברים הפשוטים. אבל העייפות, המתח או סתם מצב רוח לא בשמיים – תופסים אותנו לא מוכנים במהלך היום. במצבים כאלה כדאי פשוט לקחת רגע אחד שהוא רק שלנו, להעניק לעצמנו הפסקה קטנה ביום עמוס ופשוט להרגיש קצת יותר טוב עם עצמנו.

דובר רבות על ההשפעה השלילית של סטרס מתמשך על גופנו. לכן, את ההפסקה הקטנה שלנו אפשר לתעל לאכילת אוכל שמפנק אותנו –אבל גם מכיל את המרכיבים המשביעים והאיכותיים שעושים לנו טוב לגוף ולנפש. מולר רייס מאפשר ליהנות מהפסקה עשירה בטעם אך עם אחוז שומן נמוך.

 

משבר האנרגיה

מעדן מולר רייס מגיע לעזרתנו ב"נפילות" של היום: כשאנחנו קצת תשושים ורוצים להמשיך קדימה במשימות. הוא מאפשר לנו לחדש את האנרגיה וליהנות ממשהו קטן וטעים. זו אופציה מצוינת עבור ימים עמוסים, שבהם אין לנו רגע אחד לנוח אבל אנחנו חייבים להיות פרודקטיביים. בין אם מדובר ביום עבודה אינטנסיבי או באחר צהריים עם הילדים – הוא מעניק לגופנו דחיפה קטנה וטעימה שעוזרת לנו להישאר חיוניים. כדי ליהנות מתחושת אנרגיה מתמשכת ומטעם של עוד, מולר רייס מגיע במבחר טעמים.

 

להורדת קופון עבור 20% הנחה על מגוון מוצרי muller rice לחצו כאן